ROCZEK - Pierwsze urodziny bloga

B-day Joyce

Czas płynie bardzo szybko, zwłaszcza ten w blogosferze. On wprost pędzi jak szalony. Nim się zorientowałam Barbie Stuff skończyło okrągły rok. Tak, dokładnie 28 lipca 2016 roku opublikowałam pierwszego posta. Od tamtego dnia miałam różne chwile. Niekiedy byłam pełna zapału, innym razem zastanawiałam się czy prowadzenie bloga w ogóle ma sens. Ale byłam wytrwała w swoim postanowieniu i bardzo mnie to teraz cieszy. Bardzo lubię bowiem wracać do starszych postów. Przypominać sobie sytuację jakie towarzyszyły mi przy kupowaniu danej lalki, pooglądać jej zdjęcia i nieraz dostrzec nowe szczegóły. Przez ten rok blogowania opublikowała 26 wpisów, przedstawiając w nich 17 różnych lalek. Pierwsze półrocze było na pewno bardziej intensywne i zaowocowało zakupem dwudziestu jeden lalek, w drugim natomiast przybyło zaledwie pięć nowych sztuk. Było to spowodowane kilkoma czynnikami.
 
Po pierwsze chciałam lepiej zadbać o te lalki, które mam, zanim zacznę sprowadzać do domu kolejne. Po drugie na początku tego roku oko zaczęło uciekać mi w kierunki Poppy Parker i kilku innych panien spod szyldu Integrity Toys. Była to jednak przejściowa fascynacja, która koniec końców nie zaowocowała zakupem żadnej lalki, ale spowodowała, że z jeszcze większą miłością wróciłam do moich Superstatek. Po trzecie kilku nieuczciwych sprzedających ostudziło mój zapał do częstych i nie zawsze przemyślanych zakupów przez Internet, ale też wyostrzyło moje zmysły. Po czwarte (i najtrudniejsze dla mnie w tym okresie), gdy odchodzi od nas ktoś bardzo bliski i pozostawia pustkę, której nie da zapełnić, trudno w ogólne myśleć o swojej pasji, nie mówiąc już o cieszeniu się nią. Na szczęście w blogosferze można spotkać wielu pozytywnych ludzi, pełnych pasji, kochających lalki, których wpisy pozwalały mi oderwać się od rzeczywistości i wrócić pomału do tego, co sprawia mi tyle radości. Dlatego też z tej okazji moja ulubiona Joyce MTM przygotowała urodzinowy torcik i babeczki <wybaczcie jej napis na torcie, ostatnio przechodzi etap fascynacji My Little Pony ;P> Proszę częstujcie się wirtualnie i świętujcie ze mną ten pierwszy rok!A ja życzę sobie by moje lalkowa pasja i fascynacja światem Barbie nie mijała i jak najdłużej sprawiała mi tyle radości co teraz.


Dzięki Joyce ;*18 komentarzy:

 1. Sto lat życzę twojej lalkowej miłości. By rozrosła się na calutki pokój. Gratuluje tez gustu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Jak widzę na Twoim blogu gust mamy podobny :)

   Usuń
 2. Dobrze, że mamy tą naszą lalkową pasję, która zapełnia często pustkę w serduchu.
  Gratulacje na Roczek ;-*

  STO LAT Twojego rozwijającego się bloga !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) dziękuję! Tak, to cudowne, że mamy pasję, która potrafi przegonić najczarniejsze chmury.

   Usuń
 3. Sto lat dla BARBIE STUFF !!!!
  Niech twoja lalkowa pasja rośnie w coraz to nowsze i ciekawsze lalki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto lat!Niech ta Twoja lalkowa pasja rozwija się w dobrym kierunku i bez przykrych niespodzianek.Wszystkiego naj...

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje z okazji urodzinek bloga i oby trwał długo i jeszcze dłużej :)
  Całkiem fajowa kolekcja :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też sobie tego życzę! Pozdrawiam :)

   Usuń
 6. No to wszystkiego najlepszego na kolejne lata!

  OdpowiedzUsuń
 7. no to roczek przetuptany!
  teraz będzie z górki!!!
  nieustającej radości i
  satysfakcji w lalkowaniu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Roczek minął nim się obejrzałam, a satysfakcja coraz większą!

   Usuń
 8. Piekna kolekcja <3 <3 Z okazji rocznicy zycze Ci kolejnych pieknych lat blogowania <4 Cudnych nowych nabytkow lalkowych oraz radosci z ich zdobywania i pokazywania <3 <3

  Moc pozdrowien :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrawiam również i bardzo dziękuję za piękne życzenia ♡

   Usuń
 9. Wszystkiego najlepszego z okazji roczku :* :* :* bardzo się cieszę, ze pomimo "pochmurnych dni" piszesz wytrwale ;) masz piękną kolekcję i widzę, że lubimy to samo :) chciałabym Cię lepiej poznać!

  OdpowiedzUsuń